Hemşire Çağrı Gösterge Ekranı

CS-W01

* Gösterge Paneli kasası 40 x 25 x 3 cm. ABS plastik ile şık tasarım. * En az 200 adet Çağrı Butonu tanımlanabilecek yapıdadır. * Kat, oda ve yatak numaralarını ayrıntılı bir şekilde gösterebilme özelliği. * Saat bilgisini gösterebilme ve ayrıca Çağrı Paneli uzun süre kapalı kaldığında bile saat bilgisinin tekrardan ayarlanması gerekmez. * Gelen çağrıyı sesli ve ışıklı uyarabilme özelliği. * Çağrı sesi kısa ve uzun ses kodları ile normal ve acil çağrılar birbirinden ayırt edilebilir özelliktedir. * 15 metre mesafeden çağrıyı okuyabilme. * Aynı anda 6 adet çağrıyı öncelik sırasına göre 5 haneli olarak gösterebilme özelliği. * Gösterge yapısı rakam ve belirli harfleri gösterebilecek yapı. * Yapılan normal çağrılar ’n veya y‘ harfi ile, tuvaletten yapılan çağrılar ’t‘ harfi ile, banyodan yapılan çağrılar ’b‘ harfi ile, yapılan acil çağrılar ise ’ACIL‘ yazısı yanı sıra 5. hanede ’A‘ harfi ile gösterebilme özelliği. * Sonraki 15 çağrıyı hafızada sıralı olarak tutabilme özelliği. * Paneli üzerinde bulunan Menü tuş takımı ile tanımlamalar hiçbir düzeneğe gerek olmaksızın yapılabilmektedir. * Opsiyonel olarak süreçi kayıt altına alarak raporlayabilme özelliği.

Kablosuz Hemşire Çağrı Butonu

CS-YB03

* Hijyenik acıdan pil membran etiketi çıkartılmadan değişme özelliği. * Darbelere ve çarpmalara karşı dayanıklı ABS plastik. * Çağrı Butonu anteni devreye bütünleşik PCB antenli olma özelliği ile güçlü çekim alanı. * Çağrı butonunda yuvarlak kırmızı büyük çağrı başlatma tuşu ve tuş üzerinde ulusal hemşire simgesi ile Braille Alfabesi. * Sadece buton üzerinden çağrıyı resetleme tuşu. * Hemşirenin hastanın başından ayrılamayacağı düşünülerek yardımcı personel çağırmak için acil çağrı düğmesi. * Hastaların daha rahat çağrı yapabilmesini sağlamak için kilitli tip El Seti girişi. * Lityum pil teknolojisi ile 5 yıldan daha uzun süren pil ömrü.

Kablosuz WC / Banyo İpli Çağrı Butonu

CS-WC04

* Rutubetli alanlarda kullanıma uygun yapı. * Lityum pil teknolojisi ile uzun süren pil ömrü. * Hijyenik acıdan pil membran etiketi çıkartılmadan değişme özelliği. * Darbelere ve çarpmalara karşı dayanıklı ABS plastik. * Ünite üzerinde ACİL DURUMDA İPİ ÇEKİNİZ ibaresi ve bu yazı altında Braille Alfabesi. * Çağrı Butonu anteni devreye bütünleşik PCB antenli olma özelliği ile güçlü çekim alanı. * Çalışmada ipin çekilmesi ile çağrı başlatma ve buton üzerinde çağrıyı sonlandırma. * İp boyu 150 cm olup yere kadar düz bir şekilde sarkması için ağırlık.

Kapı Üstü Uyarı Lambası

CS-KL01

* RGB Led ile farklı kombinasyonlarda, çok fazla renk seçeneği. * Kırmızı, mavi, sarı ve yeşil uyarı ışıklardan fonksiyonel uyarı. * Çağrı yapıldığında lamba kırmızı ışık sonlandırılana kadar yanmaya devam etme. * WC ve Banyolardan yapılan çağrılarda sarı ışık yakma. * Çağrı iptalinde belli bir süre yeşil ışığı yakma veya Reset Butonu ilavesi ile söndürme. * Farklı durumlar da fonksiyonel Mavi ışık yakma özelliği.

Sinyal Aktarıcı Ünite

CS-ST

* Kullanılan alanlarda görüntü kirliliği oluşturmayacak dizayn. * External dipole anten ile mesafe problemli alanlarda tam çözüm. * Çağrı aldığında çağrıyı yolladığına dair data ışığı ve görünür power ışığı. * Çok katlı yapılarda kullanıma tam çözüm.

Çağrı Kayıt Ünitesi ve Yazılımı

CS-RDR

* Yapılan hemşire çağrıları kayıt altına alarak geriye dönük rapor alınmasına imkan sağlayan arayüz. * Tarih aralığı belirtir. (Aylık Haftalık Günlük yada isteğe bağlı tarih aralığı) * Yazdır menüsü. * Hastanın yaptığı çağrı ile hemşirenin olay yerine gidip butondan iptale basması durumunda yapılan çağrı ile iptal arasındaki farkı görüntüleme. * Yapılan çağrıları Kat Servis. Oda, Yatak ve yahut WC / Banyo şeklinde raporlama özelliği * USB ile bilgisayara bağlantı özelliği